FINANCOVÁNÍ & LEASING.

MINI FINANCOVÁNÍ

SPECIFIKA NAŠEHO FINANCOVÁNÍ.

Abyste si mohli užít ničím nerušené potěšení z jízdy, potřebujete už pouze financování, které je navrženo přímo pro Vaše potřeby. Právě to nabízí MINI Financial Services: koncept na míru navrženého financování, služeb a pojištění vycházející z Vašeho rozpočtu. Zjistěte více informací o rozmanitých možnostech.

Teasers

LEASING

leasing.

Sny se mohou snadno stát skutečností! Ideální řešení pro ty, kteří si chtějí neomezeně užívat své MINI. MINI Financial Services nabízejí leasing pro všechny typy zákazníků. Pro bližší a personalizované informace nás prosím kontaktujte.

MINI OPERATIVNÍ LEASING

OPERATIVNÍ LEASING.

Finanční modely MINI se přizpůsobí Vašim individuálním požadavkům na pořízení nového MINI. Ať už najezdíte hodně nebo málo, vždy se můžete těšit z pečlivě navržených řešení a nízkých sazeb. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

MINI POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ.

Pojištění MINI Vám poskytuje exkluzivní a komplexní ochranu. Vaše výhoda: Stejně jako je individuální nabídka našich automobilů, je individuální také pojištění od MINI Financial Services. Dobře pojištěn přitom není pouze Váš vůz, ale také Vy, Vaši spolucestující a rovněž Vaše zavazadla. Více informací o variabilitě nabídek pojištění získáte u svého MINI Dealera.

TELEFON:
E-Mail:
Adresa:
PRODEJ:
+420 810 888 105
SERVIS:
+420 810 018 801
INFO@RENOCAR.CZ
LIPOVÁ 280
251 01 PRAHA - ČESTLICE